aboutus

Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.

Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Merrytek
No. Çalışanları: 100~200
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Akıllı aydınlatma kontrolüne odaklanın ve sürekli yenilik yapın

Merrytek hakkında

2011 yılında kurulan Merrytek, aydınlatma kontrol endüstrisi için ürünler üzerine odaklanmaktadır.

Aydınlatma ve elektrik üreticileri, distribütörler, toptancılar, güçlendirme projeleri, profesyonel aydınlatma zinciri mağazaları vb. İçin yenilikçi mikrodalga hareket sensörleri, entegre sensör LED sürücüleri ve 1-10V & DALI kısılabilir LED sürücüleri tasarlayıp üretiyoruz.

30'dan fazla Ar-Ge üyesi ve ISO9001: 2008 nitelikli üretim hattının çabasıyla Merrytek, sayısız uygulama için aylık 200k'ın üzerinde bir üretim hacmine sahip 100'den fazla model sunmaktadır.

Neden Merrytek?

AR-GE ekibimiz ve mühendislik ekibimiz, aydınlatma kontrol ürünleri tasarımında 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Merrytek, aydınlatma kontrol pazarında müşterilerimizin en iyi ürün seçimini ve rekabetçi fiyatlandırmasını sağlamak için akıllı aydınlatma kontrol ürünü geliştirme odağını sürdürüyor.

Merrytek, Haziran 2016'da, gelecekteki genişlemeye ve gelişmiş müşteri hizmetlerine yer açan Shenzhen'deki daha büyük tesislerine taşındı.

Çekirdek Teknolojilerin Avantajları

1 Mikrodalga Hareket Algılama Teknolojisi

Hareket algılama için Doppler etkisi ve 5.8GHz mikrodalga algılama teknolojisine dayanır. Şu anda, Merrytek, 20m'ye kadar uzun algılama alanını, 15m montaj yüksekliğini ve dış mekan kullanımı hareket sensörlerini destekleyen bir dizi hareket sensörü geliştirdi. Bunlar sektörümüzde lider konumda.

Tipik ürünler:

20m algılama aralığı: MC606V, MC601V, MC049V ve MC046S.

15m montaj yüksekliği: MC054V

Dış mekan hareket sensörü (arkaplan gürültüsü): MC042S ve MC042P

2 Hafif Hareket Algılama Teknolojisi

Yalnızca geniş aralıklı hareket algılamayı desteklediği için, mikrodalga normalde insanların yalnızca kısa bir süre kaldıkları yerlerde, örneğin koridor, merdiven boşluğu, depo ve otopark gibi yerlerde kullanılır. Merrytek yüksek hassasiyetli mikrodalga modülü ve benzersiz programlama kullanıyor, mikrodalga sensörleri çok hafif hareketleri, yani yazmayı algılayabiliyor ve ofis, mutfak ve dinlenme odasında kullanılabilir.

Tipik ürünler: MC071S, MC034S, MLC40C-M

3 Hareket Sensörleri, LED Sürücüler ve RF Modüllerinin Entegrasyonu

Sensör ve LED sürücülerinin teknolojilerini entegre etmenin öncüsü olarak, sensörlerimizin ve sürücülerimizin aydınlatma sistemlerinin genel maliyetlerinden tasarruf sağladığını ve akıllı aydınlatma kontrol sistemlerinin geliştirilmesine öncülük ettiğini bilmekten gurur duyuyoruz.

Tipik ürünler: MLC16C-PE, MLC18C-P3, MLC28C-PE, MLC28C-P, MLC12C-PD ve MLC18C-PRF2

4 Yapay LED Işık ve Doğal Işığın Tanımlanması

Her zaman olduğu gibi, Merrytek basit akıllı ışık çözümleri ve luminarie yapımı üzerine yoğunlaşıyor. Yapay ışığı ve doğal ışığı tanımlayabilen patentli kendinden uyarlamalı LED sürücülerimizin derinlemesine çalışmasını başarıyla tamamladık. Bu nedenle, ofis kullanımı için son derece uygun maliyetli ve enerji tasarrufu sağlayan bir gün ışığı hasat çözümü sunabiliriz.

Tipik ürünler: MLC40C-PA, MLC40C-PA2

5 Titreşimsiz LED Karartma Teknolojisi

Geleneksel akkor ve flüoresan lambaların daha verimli ve daha uzun ömürlü LED tabanlı katı hal aydınlatması (SSL) ile değiştirilmesi, aydınlatma endüstrisinde inkar edilemez bir eğilimdir. Bununla birlikte, SSL armatürleri doğrudan bir AC güç kaynağına bağlı olduğundan (eski ışıklandırma ile tutarlı), sürücü AC akımının besleme çıkışındaki dalgalanması nedeniyle 100 Hz veya 120 Hz titremesi riski vardır. Titreme, insan gözü titremeyi tespit etmese de baş ağrısı, stres ve yorgunluğa neden olarak insanları rahatsız edebilir.

Şu anda, kısılabilir LED sürücülerinin çoğu% 30'un altına düştüğünde titremeye neden oluyor (özellikle PWM tipleri). Yeni geliştirilen titremeyen karartma teknolojisi Merrytek, neredeyse tüm titremeleri ve% 2'ye düştüğünde bile ortadan kaldırabilir.

Tipik ürünler: ML10C-PV, ML25C-PV ve ML50C-PV2.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, Merrytek, 15 m montaj yüksekliğine sahip MC054V yüksek bölme sensörü, MC034S hafif hareket algılama sensörü ve MC034S, gün ışığından yararlanma LED sürücüsü MLC40C-PA vb. Lütfen aşağıdaki sayfalarda daha fazlasını okuyun ve öğrenin.

Geçmiş

2015 ISO9001 sertifikasını geçin: 2008 kalite yönetim sistemi

2014 Satış ofisi kurmak Kristianstad İsveç'te GLC küresel aydınlatma danışmanları Scandinavia AB

2012 Merrytek fabrikası, Fuyong Shenzhen'de No 1 Endüstri Parkı Fenghuang'a taşındı.

2011 Hamburg Almanya'da satış ofisi DING Elektronik GmbH kurdu.


2010 Shenzhen Merrytek Technology Co, Ltd Shenzhen'de kuruldu

Hizmet

Akıllı aydınlatma kontrolünün öncüsü olarak her türlü mikrodalga hareket sensörü ve muliti işlevi dim edilebilir LED sürücüsü tasarlarız, üretir ve satarız. Standart ürünlerin yanı sıra, müşterilerimize kaliteli OEM ve ODM sensörleri ve kısılabilir LED sürücüleri tedarik etmekteyiz.

Müşterilerin ihtiyacına göre tüm aydınlatma kontrol çözümünü tedarik edebiliriz. Aşağıdaki uygulamalar için 50'den fazla akıllı aydınlatma kontrol çözümü sağlanabilir,

koridor

Merdiven kuyusu

Bodrum kat

Mutfak

Gaz istasyonu

Depo

Sınıf

Balkon

Otopark

Ofis

Çözüm aşağıda belirtilmiştir:

AÇIK-KAPALI işlevi

Ortam ışık seviyesine ve hareketine göre otomatik olarak açılır / kapanır

3 kademeli karartma fonksiyonu

Ortam ışığı seviyesine ve hareketine göre otomatik olarak karartma (% 100 -> düşük loş ışık seviyesi -> kapalı).

Yaz saati hasat

Armatürlerin çıkış seviyesini otomatik olarak gün ışığına göre ayarlayın

Ekibimiz

Merrytek'in şu anda 3 satış yeri, 5 teknik ekibi ve 3 satış sonrası ekibi var.

Merrytek'in satışları, Teknik ve Satış sonrası ekipleri müşterilere profesyonel hizmet sunacaklardır. Merryte satış ekipleri Merrytek'in sunduğu ürünlerin mükemmel bir şekilde çalışabilmelerini sağlamak için herhangi bir siparişe ulaşmadan Merryte satış ekipleri istekleri doğrultusunda müşterileri ile tamamen iletişim kuracaklardır.

Üretim sırasında, Merrytek'in teknik ekipleri seri üretim mallarının nitelikli olmasını sağlamak için üretim sürecini izleyecek.

Müşteriler mallarını aldıktan sonra, Merrytek satış sonrası ekipleri ürünleri doğru bir şekilde nasıl kuracakları veya çalıştıracağı konusunda teknik destek sağlayacaklardır.

Verimli, profesyonel ve tatmin edici hizmet hedefimizdir.

İletişim bilgileri